Kariera

V naší rozvíjející se firmě nabízíme volné pracovní pozice s možností dlouhodobé spolupráce. Naše společnost se zabývá velmi aktuálním tématem, kterým je dešťová a odpadní voda. Dále pracujeme na projektech zaměřené na zeleň a krajinné inženýrství.  Do týmu hledáme nové projektanty i kolegy, kteří se nebojí obchodovat. Dále přijmeme nové kolegy do našeho internetového obchodu.

Kariéra - Aktuálně hledáme do týmu

Vaše práce bude zaměřená na řízení projektů, práci v cloudu a online customer care systému. Jsme příznivci inovativních řešení a vítámé nové nápady.

SLUŽBY

1a. Projektant senior - krajinné a vodohospodářské stavby

  • spolupráce na projektech vodohospodářských a krajinných staveb, vedení projektů a týmu
    orientace CAD, technické vzdělání min Bc., nadšení pro odvětví a chuť pracovat
    spíše dlouhodobější spolupráce

1. Projektový manažer – ČOV

  • spolupráce v odvětví odpadních vod, vedení projektů a obchod
  • práce online či onboard

2. Projektový manažer a projektant – Dešťovka

  • samostatné zpracování zakázek dešťovky, zaškolení, lze i brigádně
    orientace CAD, technické vzdělání Bc. (vhodní i pro studenty, pozici lze řešit brigádně)
  • odměna 10-20 tis Kč při DPP, dle počtu zpracovaných zakázek
  • výhody: časová flexibilita,  práce možná externě online či onboard.

3. Vedoucí oddělení

  • samostatné vedení segmentu nabízených služeb a produktů, znalost trhu a technická znalost
    plná spolupráce s perspektivním odvětví, kreativita
  • odměna až 70 tis. Kč, karierní příležitost

ESHOP

3. Media a obsah

  • Náplň práce: Komunikace se zákazníkem, tvorba obsahu a a grafiky
    Preferujeme spíš dlouhodobější spolupráci.
    Zkušenost s tvorbou online obsahu výhodou

4. Zákaznická podpora eshop

  • Jedná se především o aktivní a komunikaci se zákazníky.
    spíše dlouhodobější spolupráce, zaškolení a systém vzdělávání
  • Odměna. Fixně s výkonostní složkou , možný částečný homeoffice

5. Vedoucí oddělení

Jiné ?

  • posloucháme, čím budete přínosem?
  • napište, jsme otevřeni nápadům a inovacím

Po odeslání dotazníku vás budeme kontaktovat. Budeme rádi za přímé zaslání životopisu a vaší zprávy. Rádi vás přivítáme na schůzce v našich kancelářích na Praze 4. Děkujeme za váš zájem a těšíme se

Práce je vhodná ke studiu, z domova či kanceláře, jak je libo. Máme propracovaný systém práce na jednotlivých projektech. Množství práce je možné rozvrhnout nebo odbírat jen z části, dle Vašich možností.

Climate CZ s.r.o.
Nad Lesním divadlem 21
Praha 4, 14200