Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
345 hodnocení
5
322x
4
14x
3
0x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VP
Václav Petřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2025
Na infolince vám nezvednou telefon.
Nicméně obrovská pochvala pro skladníka, který mi zboží v pátek vydával. Tak velkou ochotu jsem dlouho nezažil. Vše mi vysvětlil, poradil a pomohl odnést až do auta.
MJ
Michal Janda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2025
Ano, jsem spokojen jak s cenou, tak s komunikací s eshopem. A to s elektronickou i osobní komunikací.
G
gsd
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2025
sdfgsdfg
MF
Michaela Ferencová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2025
PP
Petr Procházka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.7.2025
DF
Daniela Filipiova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2025
Velmi
H
Honza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2025
Vše proběhlo v pořádku, překvapil mě příjemný přístup k zákazníkovi. Mohu doporučit.
JŘ
Jindřiška Řezaninová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2025
Spokojenost 👍
LH
Luděk Halčák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.7.2025
Dóbrý
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2025
Docela pěkně přehledný
JH
Jiří Hudec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2025
Zboží dorazilo v pořádku. Musím pochválit dopravce. Doručení bylo stížněno špatně dostupným terénem. Technik od dopravce a pan řidič odvedli profesionální práci. ČOV a vsaky na místě. Ještě nerozbaleny ale věřímm že bude vše O. K. Děkuji za rychlé doručení.
RP
Roman Potoczný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2025
Ano, jsem spokojený. Dodávka proběhla naprosto bez problémů a v podstatě obratem.
JH
Josef Hlaváček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2025
LP
Luboš Procházka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2025
Vše dorazilo jak má
JŠ
Jaroslava Šůsová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2025
Dodávka proběhla rychle a v pořádku.
JK
Jakub Krábek
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
1, při objednávce zboží nabídnutá možnost bezplatného osobního odběru - ZVOLENO
2, po objednání mi přišel email, že osobní odběr NENÍ možný, že musím doplatit několik stovek za dopravu, doplatil jsem
3, objednal jsem, DLE POPISU PŘEDMĚTU, "vsakovací box, včetně geotextilie a spojovacích prvků" - MÁM ULOŽENÝ SCREEN OBRAZOVKY
4, dorazil jen box
5, po urgenci mi bylo sděleno, že je sice špatně napsaný popis, ale že uznáváte chybu a že mi geotextilii dopošlete, spojovací prvky nepotřebuju
6, od té doby se mnou nikdo nekomunikuje, čekáte, že zapomenu ?
7, jedna hvězda za dodání boxu ... jinak jednání až podvodného charakteru, rozhodně s ohledem na svou zkušenost doporučit nemůžu :(
ER
Eva Raušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2025
zboží dorazilo v pořádku
FČ
František Číž
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
Zboží dorazilo v pořádku
TK
Tomáš Kubica
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Vse probehlo v poradku.
PO
Petr Oplt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2025
Zboží dorazilo včas dle obj. a v pořádku , doposud nebyl instalován
